Aerobinė gimnastika
Sportuok su kvalifikuotais treneriais

Tai išraiškinga, originali ir dinamiška sporto šaka, orientuota į sportinius pasiekimus. Pradinio rengimo grupėse yra lavinamas vaikų fizinis pajėgumas, mokomasi choreografijos, statinės ir dinaminės jėgos pratimų, šuolių bei akrobatikos, ugdomas muzikalumas bei vystomas lankstumas.

„Zumba Fitness“
Judėk Lotynų Amerikos ritmais

Zumba – tai efektyvus, lengvas išmokti bei labai veiksmingas šokių vakarėlis, jungiantis aerobiką su Lotynų Amerikos ritmais. Zumba treniruotės ne tik pagerina fizinę formą, bet ir leidžia puikiai praleisti laiką, atsikratant streso bei kasdieninių rūpesčių. Zumbos vakarėlio tikslas – gera nuotaika, žaismingi judesiai ir nauji dienos įspūdžiai.

Violeta Masiulienė
Trenerė – „Gracija“ klubo prezidentė

Lilija Kazlauskaitė
Trenerė Metodininkė

Laura Maškova
Trenerė – „Zumba Fitness“ Instruktorė

Dovilė Zujevaitė
Fizinio Pasirengimo Trenerė

Klubo „Gracija“Susikūrimo istorijaGyvuojame nuo 1992

Sportinių šokių ir aerobinės gimnastikos klubas „ GRACIJA“ įkurtas 1992 metais. Klube treniruojasi 190 vaikų, paauglių, jaunimo. Klubo auklėtiniai tarptautinių ir respublikinių varžybų prizininkai bei nugalėtojai. Lietuvos aerobinės gimnastikos nacionalinės rinktinės nariai.

Aerobinė gimnastika kaip sporto šaka oficialiai pripažinta 1970 metais. Tarptautinės gimnastikos federacijos nare ji tapo 1995 m. ir Paryžiuje įvyko pirmasis šios sporto šakos čempionatas. Tais pačiais metais Lietuvos gimnastikos federacija įteisino aerobinę gimnastiką kaip oficialią sporto šaką. Kad tai įvyktų, daugiausia dirbo šalies aukštųjų universitetinių mokyklų sporto klubai bei Klaipėdos sportinų šokių klubas „Gracija“. Todėl nenuostabu, jog pirmasis Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas 1995 metų gruodžio 2 dieną startavo būtent uostamiestyje, o jo organizatoriumi tapo sportinių šokių klubas „Gracija“.

Tarptautinė gimnastikos federacija labai gerai įvertino klubo prezidento E.Masiulio bei trenerių B.Igoninos ir V.Masiulienės organizacinį darbą, pačių sportininkų meistriškumą. LGF ir klubo „Gracija“ iniciatyva buvo įkurta aerobinės gimnastikos federacija, kurios prezidente tapo R.Baublienė.

Aerobinės gimnastikos, kaip sporto šakos, prestižą pakėlė 2002 metais Lietuvoje įvykęs Pasaulio aerobinės gimnastikos čempionatas, kurį organizavo klaipėdiečiai. Jis buvo skirtas Klaipėdos 750-mečiui. Per 24-ius gyvavimo metus aerobinė gimnastika tapo populiari visoje Lietuvoje: dabar ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir nedideliuose miesteliuose šia sporto šaka užsiima daugybė žmonių ir yra organizuojamos įvairaus lygio varžybos.